Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kultura

„Andrzejki w Rytmie Disco Polo 2022”. (Zdjęcia)

W sobotę 12 listopada w Stegu Arena odbył się koncert „Andrzejki w Rytmie Disco Polo 2022”

W sobotę 12 listopada w Stegu Arena odbył się koncert „Andrzejki w Rytmie Disco Polo 2022”

Zespół CLASSIC obchodził swoje 30-lecie na scenie muzycznej , wykonali swoje największe przeboje , a opolanie nagrodzili zespół urodzinowym tortem i dużymi brawami i życzymy im kolejnych przebojów.

Wystąpiły taki gwiazdy jak : CLASSIC , PLAYBOYS , MIŁY PAN , DEFIS , SPONTA, POWER PLAY , DISCO BOYS , TOPKY , TOSKANSKY.

Obszerna galeria foto z koncertu.

6524
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Sport

27 czerwca 2026 roku Opole stanie się stolicą młodzieżowej lekkoatletyki. Na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich

Z ostatniej chwili

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy wydał ostrzeżenie meteorologiczne 3.

Z ostatniej chwili

W piątek, punktualnie o godzinie 9:00, na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 przy ulicy Budowlanych 40 w Opolu odbyła

Wiadomości

Policjanci z Komisariatu Policji I w Opolu zatrzymali 33-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się nad dwoma małoletnimi