Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek na DK45 w miejscowości Węgry.21-latek kierujący motocyklem kawasaki trafił do szpitala.

W poniedziałek 21 sierpnia o godzinie 19:25 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku motocyklisty na DK45 w miejscowości Węgry

Wypadek na DK45 w miejscowości Węgry.21-katek kierujący motocyklem kawasaki trały do szpitala.

W poniedziałek 21 sierpnia o godzinie 19:25 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku motocyklisty na DK45 w miejscowości Węgry kierunek Jełowa.

Kierujący 21-latek motorem kawasaki nieprawidłowo wyprzedzał pojazd osobowy , stracił panowanie nad motocyklem , zjechał na pobocze i wjechał do przydrożnego rowu.

Z uwagi na to ,że nikt z uczestników zdarzenia się nie przyznał , policjanci z ruchu drogowego sporządzili wniosek do sądu ,który zadecyduje, kto jest winny.

Motocyklista z obrażeniami kończyny dolnej został przez ratowników medycznych zabrany karetką pogotowia do szpitala.

Na miejscu były zastępy straży z JRG 1 Opole, OSP Węgry, policja i ZRM.

REKLAMA Pomoc Drogowa MS-CAR telefon 600 600 226

REKLAMA Pomoc Drogowa „SEBA” telefon 736 880 477

5630
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Kultura

Znamy zwycięzców XI Konkursu „Klasyka Żywa”! Uroczysty finał Konkursu odbył się w podczas 50. Opolskich Konfrontacji Teatralnych w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Łączna suma nagród...

Wiadomości

Policjanci z brzeskiej drogówki wspólnie z funkcjonariuszami z innych jednostek przeprowadzili działania pod nazwą

Wiadomości

Czujność sąsiadów oraz szybka reakcja służb zapobiegły tragedii w jednym z mieszkań w Zdzieszowicach.

Wiadomości

Miniony weekend był wyjątkowo intensywny dla policjantów ruchu drogowego z Kluczborka. Funkcjonariusze dwukrotnie