Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Bus potrącił rowerzystę w Zawadzkiem. Mężczyzna trafił do szpitala.

W niedzielę 25 czerwca po godzinie 7.00 doszło do wypadku z udziałem busa i grupy rowerzystów.

Bus potrącił rowerzystę w Zawadzkiem. Mężczyzna trafił do szpitala.

W niedzielę 25 czerwca po godzinie 7.00 doszło do wypadku z udziałem busa i grupy rowerzystów.

Jeden rowerzysta został zabrany do szpitala.
Do zdarzenia doszło w Zawadzkiem na ul. Strzeleckiej , przed rondem.

Jak relacjonują policjanci, do zdarzenia doszło przy manewrze grupy rowerzystów, Opel Vivaro zahaczył lusterkiem jednego z nich, a ten przewrócił się na kolejnego.

Jedna osoba z podejrzeniem urazu kręgosłupa została zabrana do szpitala, ale jej życiu nic nie zagraża.
Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi.
Policja z ruchu drogowego pracujący na miejscu wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego

Foto KPP Strzelce Opolskie

3788
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Słoneczna pogoda i wysokie temperatury sprawiają, że nad Jezioro Nyskie i Jezioro Otmuchowskie każdego dnia przybywają tłumy

Wiadomości

Wraz z rozpoczęciem wakacji ruszyła 8. edycja ogólnopolskiego projektu „Wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym – Wakacje 2026”,

Wiadomości

63-letni kierujący skuterem odpowie przed sądem po tym, jak zignorował sygnalizację świetlną, nie zatrzymał się do

Z ostatniej chwili

W piątek, 26 czerwca, o godzinie 18:14 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o wypadku drogowym