Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie opla z audi w miejscowości Siemysłów w powiecie namysłowskim.

W czwartek 6 kwietnia o godzinie 17:30 do dyżurnego w Namysłowie wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku w miejscowości Siemysłów w powiecie namysłowskim.

Zderzenie Opla z Audi w miejscowości Siemysłów w powiecie Namysłowskim.

W czwartek 6 kwietnia o godzinie 17:30 do dyżurnego w Namysłowie wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku w miejscowości Siemysłów w powiecie namysłowskim.

Do zderzenia drogowego doszło z udziałem dwóch samochodów audi i opla. Z ustaleń policjantów wynika, że 46 -letni kierowca opla nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu 23-letniemu kierowcy audi . 

Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Na szczęście w tym zdarzeniu nikomu nic się nie stało. Sprawca tego zdarzenia, czyli 46-letni kierowca z opla został ukarany mandatem karnym.

Informacji udzielił rzecznik prasowy z Namysłowa po. st. sierż. Łukasz Wróblewski.

Źródło i foto KPP w Namysłowie

1962
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Policjanci ruchu drogowego z Nysy zatrzymali 36-letniego mieszkańca województwa opolskiego, który w obszarze zabudowanym poruszał

Wiadomości

Policjanci z Komisariatu Policji w Głuchołazach zatrzymali na gorącym uczynku 39-letniego mieszkańca miasta, który kradł kable teletechniczne

Wiadomości

Policjanci ze strzeleckiej drogówki zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, który prowadził samochód pod wpływem

Sticky Post

Policjanci z Zarządu w Opolu Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości zatrzymali 50-letniego mieszkańca Opola