Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

O mały włos od tragedii na drodze!

W środę 18 stycznia o godzinie 11:20 o mały włos nie doszło do wypadku na wąskiej drodze na DW 423 Opole-Krapkowice w miejscowości Przywory.

O mały włos od tragedii na drodze!


W środę 18 stycznia o godzinie 11:20 o mały włos nie doszło do wypadku na wąskiej drodze na DW 423 Opole – Krapkowice, w miejscowości Przywory.

Jeden z naszych internautów nadesłał nam wideo z kamerki, na którym widać niebezpieczny manewr kierującego ciężarówką, który miał miejsce na drodze wojewódzkiej 423.

Na wąskiej drodze kierujący ciężarówką wyprzedzał inny pojazd i w ostatniej chwili zjechał na swój pas ruchu.

Kierujący ciągnikiem zwolnił i maksymalnie zjechał na pobocze unikając zderzenia czołowego.

8646
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Młodszy aspirant Paweł Biernat, funkcjonariusz pełniący na co dzień służbę w Komisariacie Policji w Głogówku.

Wiadomości

Kędzierzyńsko-kozielscy policjanci zatrzymali 39-letniego podejrzanego o znęcanie się nad swoją partnerką.

Wiadomości

W niedzielę, 15 czerwca 2025 roku, około godziny 15:00, doszło do groźnego wypadku drogowego w miejscowości Pawłów

Z ostatniej chwili

Policjanci strzeleckiej drogówki zatrzymali do kontroli 19-letniego kierowcę audi, który jechał przez miejscowość Barut z prędkością 101 km/h