Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Konferencja Przystanek Różnorodność.(Zdjęcia)

W dniu 20 marca 2024 roku o godz. 11:00 na Uniwersytecie WSB Merito, odbyła siędruga konferencja „Przystanek Różnorodności”, zorganizowana

Konferencja Przystanek Różnorodność.(Zdjęcia)

W dniu 20 marca 2024 roku o godz. 11:00 na Uniwersytecie WSB Merito, odbyła się
druga konferencja „Przystanek Różnorodności”, zorganizowana przez Prezydenta Miasta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego, Powiatową Społeczną Radę ds. Osób Niepełnosprawnych, oraz Panią Monikę Horna-Cieślak – Rzecznik Praw Dziecka.

Głównym i najważniejszym tematem, było przybliżenie problemów codziennego życia, z jakimi muszą zmagać się na co dzień osoby z niepełnosprawnościami.

Podczas konferencji naukowej organizowanej na WSB występował również Jan Gawroński, społeczny zastępca rzeczniczki praw dziecka, koordynator klubu świadomej młodzieży fundacja „AutismTeam”

Chcemy wszystkim pokazać, że nasze miasto jest otwarte na wszystkich.

Robimy wszystko, żeby dać ludziom poczucie bezpieczeństwa w Opolu.

Warto także pamiętać, o wzajemnym szacunku i tolerancji. Same inicjatywy nie wystarczą, liczą się zachowania innych – komentuje Arkadiusz Wiśniewski.

1413
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek, 24 czerwca, o godzinie 15:58 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o wypadku drogowym

Z ostatniej chwili

W środę, 24 czerwca, o godzinie 01:19 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o pożarze samochodów

Wiadomości

W Areszcie Śledczym w Opolu odbyło się uroczyste powitanie nowej dyrektor jednostki. Z dniem 22 czerwca 2026 roku stanowisko

Z ostatniej chwili

We wtorek, 23 czerwca, o godzinie 15:57 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o wypadku