Connect with us

Hi, what are you looking for?

Ważna wygrana PSG Stal Nysa z KGHM Cuprum Lubin 3:1

PSG Stal Nysa wygrała 3:1 z KGHM Cuprum Lubin w meczu 13. kolejki PlusLigi. To była bardzo ważna wygrana.

PSG Stal Nysa wygrała 3:1 z KGHM Cuprum Lubin w meczu 13. kolejki PlusLigi. To był ostatni mecz w tym roku kalendarzowym zagrany przez siatkarzy z Nysy przed własną publicznością.

Tylko w trzecim secie przyjezdnym zdołali nawiązać walkę ze Stalowcami. Gospodarze prowadzili już 17:12 i wydawało się, że uda się zamknąć spotkanie w trzech setach.Jednak siatkarze Cuprum zdołali doprowadzić do remisu, aby ostatecznie wygrać do 23.

Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany kapitan Stali Zouheir El Graoui.

PSG Stal Nysa – KGHM Cuprum Lubin 3:1 (25:20, 25:19, 23:25, 25:16)

Stal: El Graoui (22), Jankowski (6), Kapica (16), Abramowicz (6), Włodarczyk (18), Szczurek (2), Szymura (libero) oraz Gierżot, Zerba (3), Zhukouski, Kosiba
Cuprum: Ferens (19), Kubicki (1), Pietraszko (8), Kwasowski (13), Hanes (12), Strulak (4), Masłowski (libero) oraz Lipiński (1), Lorenc (2), Berger, Granieczny (libero)

827

Może Ci się spodobać

Po pięciu pełnych sukcesów sezonach, rozgranych w barwach ZAKSY, Aleksander Śliwka i Łukasz Kaczmarek zmieniają barwy klubowe. Zawodnikom

Wiadomości

Do nyskich policjantów zgłosiła się 35-latka, która padła ofiarą oszustów działających na rynku kryptowalut.

W dniach 10, 11,12 maja w Szczecinie odbywa się prestiżowy turniej tańca „ Baltic Dance Cup”.Zespół Taneczny Pech działający w Młodzieżowym

Bardzo dobrze zaprezentowali się w meczu 32. kolejki Fortuna 1 Ligi piłkarze Odry Opole, pokonując na własnym stadionie wyżej notowaną