Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie dwóch samochodów w Większycach.

Do niefortunnego zdarzenia doszło we wtorek, 17 października około godziny 14.30 na ulicy Raciborskiej w Większycach.

Zderzenie dwóch samochodów w Większycach.

Do niefortunnego zdarzenia doszło we wtorek, 17 października około godziny 14.30 na ulicy Raciborskiej w Większycach.

Jak udało się ustalić, kierująca oplem skręcając w drogę podporządkowaną (dojeżdżała pod swój dom) wymusiła pierwszeństwo na prawidłowo jadącym od strony Raciborza volkswagenie.

Siła uderzenia była na tyle duża, że opel przewrócił się na bok, a kobieta nie potrafiła samodzielnie opuścić pojazdu.

Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej oraz patrol policji. Strażacy wydostali kierującą przez bagażnik samochodu.

Na szczęście nic jej się nie stało. Żaden z uczestników zdarzenia nie wymagał pomocy medycznej.

Na czas prowadzonych działań występowały utrudnienia w ruchu.

Źródło i foto www.lokalna24.pl

2208
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Miniony weekend był wyjątkowo intensywny dla policjantów ruchu drogowego z Kluczborka. Funkcjonariusze dwukrotnie

Wiadomości

Dzięki czujności mieszkańców oraz błyskawicznej reakcji policjantów z Prudnika udało się uratować psa, który podczas upału został

Wiadomości

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu zatrzymali 35-letniego mieszkańca miasta, który był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary pozbawienia wolności. Jak się okazało, zatrzymanie mężczyzny było...

Wiadomości

Miniony weekend na drogach powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego po raz kolejny pokazał, jak ogromnym zagrożeniem są nietrzeźwi kierowcy.