Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

39 Opolskie Targi Konsumpcyjne w Opolu.(Zdjęcia)

W Opolu odbyła się kolejna edycja Opolskich Targów Konsumpcyjnych . W Centrum Wystawienniczo- Kongresowym przedsiębiorcy mieli możliwość

39 Opolskie Targi Konsumpcyjne w Opolu.(Zdjęcia)

W Opolu odbyła się kolejna edycja Opolskich Targów Konsumpcyjnych . W Centrum Wystawienniczo- Kongresowym przedsiębiorcy mieli możliwość zapoznać się z ofertą producentów z Opolszczyzny, nawiązać nową współpracę, jak i umocnić kontakty z dotychczasowymi wystawcami.

Stowarzyszenie Handlowców Ziemi Opolskiej integruje handlowców już od 18 lat i cyklicznie co pół roku organizuje to przedsięwzięcie.

Cukry Nyskie są obecne na Targach od wielu lat i cieszą niemałym zainteresowaniem swoich produktów, które jest połączeniem tradycji z nowoczesnością . 

Hurtownia Mięsa i Wędlin “Małgosia” jest obecna na targach od początku Stowarzyszenia Handlowców Ziemi Opolskiej, aby nie wypaść z rynku.

Szczepan Włodarczyk mówi o poszukiwaniu nowych nabywców. Gospodarstwo Rybackie Lasów Państwowych w Niemodlinie prezentowało się pierwszy raz na targach.

Nie interesuje nas współpraca z siecią sklepów-podkreśla Jagoda Nawrocka. Na miejscu można zapoznać się z ofertą wystawców, by spróbować nawiązać współpracę biznesową-mówi Roman Kozieł, założyciel i pomysłodawca, prezes Stowarzyszenia Handlowców Ziemi Opolskiej.

Zaproszonymi gośćmi targów był Marszalek woj. opolskiego Andrzej Buła i poseł na sejm Tomasz Siemoniak.

Czekamy na kolejną jubileuszową 40 edycję Opolskich Targów Konsumpcyjnych.

2937
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 14 czerwca o godzinie 08:56, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym, na DK45 na trasie Opole-Kluczbork ...

Sport

Od 1990 roku 125 policjantów w całej Polsce wypełniło słowa roty ślubowania do końca. Zapłacili najwyższą cenę realizując naszą misję. 

Wiadomości

Dalsze czynności z zatrzymanym do włamań do ogródków działkowych 37-latku, pozwoliły policjantom zabezpieczyć kolejne rzeczy, które mogą pochodzić z przestępstwa.

Wiadomości

To już kolejny lokal z nielegalnymi automatami do gier hazardowych w naszym regionie „rozbity” przez funkcjonariuszy opolskiej Krajowej