Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

39 Opolskie Targi Konsumpcyjne w Opolu.(Zdjęcia)

W Opolu odbyła się kolejna edycja Opolskich Targów Konsumpcyjnych . W Centrum Wystawienniczo- Kongresowym przedsiębiorcy mieli możliwość

39 Opolskie Targi Konsumpcyjne w Opolu.(Zdjęcia)

W Opolu odbyła się kolejna edycja Opolskich Targów Konsumpcyjnych . W Centrum Wystawienniczo- Kongresowym przedsiębiorcy mieli możliwość zapoznać się z ofertą producentów z Opolszczyzny, nawiązać nową współpracę, jak i umocnić kontakty z dotychczasowymi wystawcami.

Stowarzyszenie Handlowców Ziemi Opolskiej integruje handlowców już od 18 lat i cyklicznie co pół roku organizuje to przedsięwzięcie.

Cukry Nyskie są obecne na Targach od wielu lat i cieszą niemałym zainteresowaniem swoich produktów, które jest połączeniem tradycji z nowoczesnością . 

Hurtownia Mięsa i Wędlin „Małgosia” jest obecna na targach od początku Stowarzyszenia Handlowców Ziemi Opolskiej, aby nie wypaść z rynku.

Szczepan Włodarczyk mówi o poszukiwaniu nowych nabywców. Gospodarstwo Rybackie Lasów Państwowych w Niemodlinie prezentowało się pierwszy raz na targach.

Nie interesuje nas współpraca z siecią sklepów-podkreśla Jagoda Nawrocka. Na miejscu można zapoznać się z ofertą wystawców, by spróbować nawiązać współpracę biznesową-mówi Roman Kozieł, założyciel i pomysłodawca, prezes Stowarzyszenia Handlowców Ziemi Opolskiej.

Zaproszonymi gośćmi targów był Marszalek woj. opolskiego Andrzej Buła i poseł na sejm Tomasz Siemoniak.

Czekamy na kolejną jubileuszową 40 edycję Opolskich Targów Konsumpcyjnych.

2469
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Kultura

Zespół Taneczny PECH działający w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu wrócił z Międzynarodowego Turnieju Tańca „Pomerania Dance Cup”

Z ostatniej chwili

W niedzielę 3 grudnia o godzinie 15:20 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Niemodlina na DK46 na wysokości

Kultura

Wczoraj 30.11.2023r. o godz. 19:00 w Teatr Kochanowskiego w Opolu odbył się koncert ,10 Tenorów

Wiadomości

39-letni mieszkaniec Opola najpierw miał ukraść siekierę, a następnie grozić jej użyciem interweniującym pracownikom ochrony.