Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

20-latek kierował seatem pod wpływem narkotyków. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.

Mundurowi z kędzierzyńskiej komendy zatrzymali 20-letniego kierowcę seata. Mężczyzna kierował pod wpływem środków

20-latek kierował seatem pod wpływem narkotyków. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.

Mundurowi z kędzierzyńskiej komendy zatrzymali 20-letniego kierowcę seata. Mężczyzna kierował pod wpływem środków odurzających.

Funkcjonariusze znaleźli przy nim amfetaminę. Mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla usłyszał już zarzuty związane z posiadaniem narkotyków oraz kierowaniem pojazdem pod wpływem środków odurzających.

Kilka dni temu na ul. Grunwaldzkiej w Kędzierzynie-Koźlu policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali do kontroli osobowego seata, który miał niesprawne oświetlenie. Pojazdem tym kierował 20-letni mieszkaniec naszego miasta.

W trakcie czynności młody mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać, co wzbudziło podejrzenia mundurowych. Próbował uniknąć kontroli osobistej i szybko się okazało dlaczego – policjanci znaleźli przy 20-latku amfetaminę. Kierujący został poddany badaniu pod kątem obecności narkotyków w organizmie. Wynik badania wskazał, że mężczyzna kierował pojazdem pod wpływem środków odurzających.

Policjanci zatrzymali młodemu kierowcy prawo jazdy. 20-latek usłyszał już zarzuty. Za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających grozi kara do dwóch lat więzienia. Z kolei za posiadanie narkotyków sąd może orzec karę do trzech lat pozbawienia wolności.

Źródło KPP Kędzierzyn Koźle

2665
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek, 23 czerwca, o godzinie 15:57 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o wypadku

Wiadomości

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Prudniku zatrzymali 36-letniego mieszkańca miasta

Z ostatniej chwili

We wtorek, 23 czerwca, około godziny 10:50 doszło do wypadku drogowego na ulicy Oświęcimskiej w Opolu. Zderzyły się tam samochód

Wiadomości

Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 53-letni kierujący Volkswagenem, którego zatrzymali do kontroli policjanci z Komisariatu