Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu poszukują Waldemara

Policjanci z Brzegu opublikowali wizerunek Waldemara Zachęby, który od wczoraj (10.02) jest poszukiwany w związku z ujawnieniem zwłok

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu poszukują Waldemara

Policjanci z Brzegu opublikowali wizerunek Waldemara Zachęby, który od wczoraj (10.02) jest poszukiwany w związku z ujawnieniem zwłok 60-letniej kobiety.

O tragicznym zdarzeniu w Brzegu na jednym z osiedli domów jednorodzinnych w zachodniej części miasta informowaliśmy wcześniej na łamach naszego portalu.
„Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu poszukują Waldemara Zachębę l. 60 zam. Brzeg. Mężczyzna jest poszukiwany w związku z ujawnieniem 10 lutego 2023 r. na jednej z posesji w Brzegu zwłok 60-letniej kobiety. Rysopis mężczyzny: 175 cm. wzrostu, muskularna budowa ciała, szare oczy, na czole widoczna blizna. 60-latek ubrany był w zimową, grubą kurtkę z jasnym elementem w okolicy barków, jeansy, ciemne buty i zimową czapkę. Może się poruszać na rowerze z sakwami na bagażniku. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami z Brzegu pod nr tel. 47 83 33 203 lub z najbliższą jednostką Policji w całym kraju nr alarmowy 112” – czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.
Przypomnijmy, że martwą kobietę ze śladami wskazującymi na morderstwo znalazły przypadkowe osoby w piątek (10.02) rano. Jak nieoficjalnie ustalił portal Brzeg24.pl, ciało kobiety znajdowało się na tyłach posesji jej domu. Poszukiwany Waldemar Zachęba to mąż ofiary. Para nie zamieszkiwała ze sobą, a w przeszłości miało dochodzić między nimi do konfliktów.

Z naszych ustaleń wynika również, że Waldemar Zachęba podjął kilka dni temu pracę poza Brzegiem, ale w miniony czwartek stracił prawo jazdy na kierowanie pod wpływem alkoholu.

fot. Poszukiwany Waldemar Zachęba i rower, którym może się poruszać

Źródło www.brzeg24.pl i Foto KPP w Brzegu

4956
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Dłuższe i cieplejsze dni sprawiły, że na drogach jest więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów.

Wiadomości

Opolscy policjanci nie ustają w edukowaniu mieszkańców w kwiecie wieku. Na terenie powiatu opolskiego, na szczęście odnotowujemy więcej

Wiadomości

Kilkanaście minut trwał policyjny pościg za kierującym motorowerem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Wiadomości

Policjanci z Lewina Brzeskiego zatrzymali 31-latka. Mieszkaniec powiatu brzeskiego przechowywał w mieszkaniu marihuanę.