Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Pomiędzy Brzegiem a Brzeziną ujawniono zwłoki mężczyzny.

Z nieoficjalnych informacji, do których dotarł portal Brzeg24.pl wynika, że dzisiaj (22. lutego) odnaleziono zwłoki Waldemara Z., który

Pomiędzy Brzegiem a Brzeziną ujawniono zwłoki mężczyzny.

Z nieoficjalnych informacji, do których dotarł portal Brzeg24.pl wynika, że dzisiaj (22. lutego) odnaleziono zwłoki Waldemara Z., który od kilkunastu dni był poszukiwany w związku z morderstwem mieszkanki Brzegu.

Ciało 60-letniego mężczyzny ujawniono pomiędzy Brzegiem a Brzeziną.
Przypomnijmy, że poszukiwania Waldemara Z. ogłoszono 11. lutego.

Dzień wcześniej, na jednej z posesji osiedla domów jednorodzinnych w Brzegu przypadkowe osoby znalazły martwą kobietę z obrażeniami wskazującymi na morderstwo.

Ofiara, to była żona poszukiwanego mężczyzny.

Z informacji, do których udało się nam dotrzeć wynika, że zwłoki 60-latka znaleziono dzisiaj w godzinach popołudniowych, na terenie tuż przy granicy gmin Brzeg i Skarbimierz. Do sprawy będziemy wracać.

Źródło www.brzeg24.pl

2181
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 17:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku

Z ostatniej chwili

Strażacy i policjanci zostali zadysponowani ma północy odcinek obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie osobowa kia stanęła w płomieniach.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 15:20 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Radomierowice – Grabice.

Wiadomości

W poniedziałek 27 marca o godzinie 23:00 wpłynęło zgłoszenie do dyżurnego policji w Opolu.