Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Morderstwo w Brzegu. Znaleziono zwłoki na jednej z posesji. Policjanci szukają męża zamordowanej.

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj (10.02) w Brzegu. Policja potwierdza jedynie, że w związku z ujawnieniem zwłok kobiety prowadzone są

Morderstwo w Brzegu. Znaleziono zwłoki na jednej z posesji. Policjanci szukają męża zamordowanej.

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj (10.02) w Brzegu.

Policja potwierdza jedynie, że w związku z ujawnieniem zwłok kobiety prowadzone są działania pod nadzorem prokuratury, natomiast ze względu na dobro prowadzonego śledztwa na tę chwilę nie są przekazywane szczegółowe informacje.

Jak nieoficjalnie ustalił portal Brzeg24.pl, ciało martwej kobiety znalazły przypadkowe osoby na podwórku jednego z osiedli domów jednorodzinnych w zachodniej części miasta.
Od wczoraj na terenie Brzegu prowadzone są działania policji pod nadzorem prokuratury. W dzisiejszych poszukiwaniach na terenach nadodrzańskich udział wzięli również strażacy. Wstępne ustalenia wskazują na to, że doszło do morderstwa.

Z informacji, do których udało nam się dotrzeć wynika, że zwłoki zostały odnalezione wczoraj rano na tyłach posesji domu kobiety. Poszukiwany ma być mąż zamordowanej. Para nie zamieszkiwała ze sobą, a w przeszłości miało dochodzić między nimi do konfliktów.

Do sprawy będziemy wracać.

Źródło www.brzeg24.pl

9275
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 29 marca o godzinie 9:07 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora 112 o wypadku na ul. Szpitalnej w Leśnicy.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 17:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku

Z ostatniej chwili

Strażacy i policjanci zostali zadysponowani ma północy odcinek obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie osobowa kia stanęła w płomieniach.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 15:20 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Radomierowice – Grabice.