Półfinał play-off bez siatkarek Uni Opole. Porażka w Stegu Arena.(Zdjęcia)

Siatkarki UNI Opole przegrały z BKS-em BOSTIK Bielsko-Biała 0:3 (19:25, 24:26, 21:25) w drugim meczu ćwierćfinału Polskiej Ligi Siatkówki

Siatkarki UNI Opole przegrały z BKS-em BOSTIK Bielsko-Biała 0:3 (19:25, 24:26, 21:25) w drugim meczu ćwierćfinału Polskiej Ligi Siatkówki.

Awans do półfinału wywalczyły siatkarki z Bielska-Białej.

Pierwszy set był na korzyść bielszczanek, które prowadziły od samego początku seta. Opolanki próbowały nawiązać walkę, ale ostatecznie BKS wygrał pierwszego seta.

W drugiej partii wydawało się, że wygrana będzie po stronie Uni. „Wilczyce” prowadziły 20:13 i 23:18, jednak zdołały przegrać tego seta 24:26.

Zawodniczki Nicoli Vettoriego próbowały nawiązać walkę w trzecim secie, jednak ostatecznie bez większych problemów drużyna BKS BOSTIK wygrała i tego seta, a zarazem cały mecz 3:0 i awansowała do półfinału.

Foto Wojtek i Tomasz

522

Z ostatniej chwili

W piątek 26 kwietnia o godzinie 14:40 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego na ul. Wrocławskiej na skrzyżowaniu

W piątek 26 kwietnia o godzinie 08:51 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku

W piątek 26 kwietnia o godzinie 06:49, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Opole-Krapkowice w okolicach

ZAKSA S.A. informuje o rozwiązaniu umowy z Grupą Azoty. Na chwilę obecną sytuacja finansowa klubu jest stabilna, a Zarząd we współpracy