Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierowca sięgał przedmiot na podłodze i wjechał busem w latarnie.(Zdjęcia)

W czwartek 6 października przed godziną 8:00 policjanci z ruchu drogowego dostali wezwanie do zdarzenia drogowego na ul.Głogowskiej w Opolu.

W czwartek 6 października o godzinie 7:40 policjanci z ruchu drogowego dostali wezwanie do zdarzenia drogowego na ul.Głogowskiej w Opolu.

Kierujący busem zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w latarnię.

„Obywatel Mołdawii sięgał po telefon komórkowy, który wypadł mu z ręki.” Tak twierdzi świadek obecny na miejscu wypadku obserwując kierowce przed wypadkiem.

Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Policjanci pracujący na miejscu wyjaśniają okoliczności.

Aktualizacja

Kierujący busem obywatel Mołdawii lat 23 najechał na przydrożną latarnie.

Został ukarany mandatem karnym

Aktualizacja:

Jak informuje firma w której pracuje kierujący: „Prawdziwą przyczyną tego zdarzenia było zawinięcie się dywanika samochodowego pod pedałami samochodu. Tym samym doszło do problemów z kontrolą nad sprzęgłem i hamulcem.”

2932
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek 8 grudnia po godzinie 9:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Niemodlina na wysokości Sosnówki w kierunku

Z ostatniej chwili

W środę 7 grudnia w godzinach wieczornych do służb ratunkowych z nr alarmowego 112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic Ozimska

Wiadomości

Izba Administracji Skarbowej w Opolu oraz Drugi Urząd Skarbowy w Opolu zmieniają siedzibę i przenoszą się do „Centrum Usług Publicznych”

Wiadomości

Kierowca opla wyprzedzał nieoznakowany radiowóz drogówki na przejściu dla pieszych w Jemielnicy.