Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Karambol 6 pojazdów na opolskim odcinku autostrady A4.25-latek ciężarówką najechał na tył osobówki.(Zdjęcia)

Niezachowanie bezpiecznej odległości miedzy pojazdami to jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

Karambol 6 pojazdów na opolskim odcinku autostrady A4.25-latek ciężarówką najechał na tył osobówki.

Niezachowanie bezpiecznej odległości miedzy pojazdami to jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

Przekonał się o tym 25-letni kierowca ciężarowego renault, który podróżując autostradą A4 najechał na tył osobówki, co spowodowało kolejne zderzenia. Łącznie w kolizji brało udział 6 pojazdów. Strzeleccy policjanci apelują o zachowanie ostrożności.

Dzisiaj, 9 czerwca, kilka minut przez godz.11:00 na 276 km autostrady A4,m w kierunku Katowic, doszło do zdarzenia drogowego. Jak wynika ze wstepnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu 25-letni kierowca ciężarowego renault nie zachowal bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i najechał na tył osobówki, co spowodowało kolejne zderzenia. Łącznie w kolizji brało udział 6 pojazdów.

Policjanci przebadali alkomatem wszystkich kierowców- byli trzeźwi. Z uwagi na obrażenia dwóch uczestników kolizji zostało przetransportowanych do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W chwili obecnej pas autostrady w kierunku Katowic jest zablokowany. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze przez kilka godzin, z uwagi na konieczność usunięcia uszkodzonych pojazdów z pasa ruchu. Apelujemy o kierowanie się na Węzeł Kędzierzyn – Koźle w celu unikęcia zatoru drogowego.

Źródło KPP w strzelcach Opolskich

2767
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedziele 2 października po godzinie 16:00 strażacy dostali wezwanie na osiedle przy ul. Koszyka w Opolu, do drzewa, które spadło na

Sport

W sobotni wieczór opolskiej Stegu Arenie odbyła się druga gala sportów alki Lewy

Z ostatniej chwili

W niedzielę 2 października o godzinie 9:30 doszło do wypadku na DW 423 w lesie pomiędzy Chorulą i Kątami Opolskimi.

Z ostatniej chwili

W sobotę 1 października o godzinie 12:20 do słuzb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic 1-go Maja-Reymonta w Opolu.