Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Karambol 5 osobówek i tira na DK94 w Strzelcach Opolskich. (Zdjęcia)

W piątek 21 czerwca parę minut po godzinie 15:00, w Strzelcach Opolskich doszło do karambolu z udziałem 5 samochodów osobowych i ciężarówki

Karambol 5 osobówek i tira na DK94 w Strzelcach Opolskich. (Zdjęcia)

W piątek 21 czerwca parę minut po godzinie 15:00, w Strzelcach Opolskich doszło do karambolu z udziałem 5 samochodów osobowych i ciężarówki z naczepą.

Sprawcą tego zdarzenia był 60-letni kierowca pojazdu ciężarowego marki Mercedes, który w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego, wjechał w jego tył.

Nastąpił tutaj ta zwany efekt domina, ponieważ na skutek siły uderzenia tira w stojącego przed nim Hyundaia kolejno każe z aut, wjeżdżało w tył poprzedzającego tego pojazdu.

W efekcie doszło do kolizji 5 osobówek i tira.

Na szczęście nikt z uczestników nie został ranny.

Kierowca tira został ukarany mandatem karnym w wysokości 1020 zł i 10 punktów karnych.

Źródło KPP w Strzelcach Opolskich

2414
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

W niedzielę 14 lipca o godzinie 00:10 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku drogowym.

Wiadomości

W sobotę 13 lipca o godzinie 21:47 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na DK46 w Hanuszowie w powiecie nyskim.

Wiadomości

W sobotę 13 lipca o godzinie 22:13 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego w Chróścicach (gm. Dobrzeń Wielki)

Wiadomości

W sobotę 13 lipca o godzinie 11:02 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku drogowym na DK45 na trasie