Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Formacje Szkoły Tańca Fokus występowały w ogólnopolskich turniejach.(Zdjęcia &Wideo)

W sobotę 27 maja sześć zespołów Szkoły Tańca Fokus wzięło udział w dwóch prestiżowych turniejach tańca. Do Zielonej Góry na „Tańcbuda

W sobotę 27 maja sześć zespołów Szkoły Tańca Fokus wzięło udział w dwóch prestiżowych turniejach tańca.

Do Zielonej Góry na „Tańcbuda Challenge” pojechała młodzież w wieku 13-21 lat (z ekip Its like that, WyMy Crew, Się Ogarnie). Turniej ten oceniany był przez międzynarodowe jury. Udział wzięło około 150 formacji we wszystkich kategoriach wiekowych, również w kategorii 30+, do której Szkoła Tańca Fokus zaprasza od września.

Na turniej tańca „Nie Łam Się” w Zabrzu pojechały dwa młodsze zespoły Fokusa, w wieku 6-11 lat ( Dresy i No Way Kids) i jedna ekipa młodzieżowa (TNA), tańcząca dopiero od tego sezonu, a już doceniona i wyróżniona przez sędziów. Wszystkie te zespoły tańczą Street Dance/Hip-Hop Dance i właśnie w tej formie tańca mierzą się z innymi zespołami z całej Polski. Trzeba przyznać, że poziom tańca Hip Hop w Polsce jest kosmicznie wysoki i że Nasze zespoły kosmicznie dobrze zatańczyły, ale przede wszystkim świetnie się bawiły, zdobywały doświadczenia i piękne wspomnienia.

Urban Style to ogólnopolski turniej tańca Street Dance  odbywający się w Poznaniu. Formacja WyMy Crew reprezentująca Szkołę Tańca Fokus to tancerki, które swoją przygodę z tańcem rozpoczęły w wieku przedszkolnym i kontynuują ją do dziś. Na turnieju zajęły 2 miejsce w kategorii formacje Commercial. Dziewczyny w kategoriach solowych zajęły kolejno miejsca: 
Martyna top 16
Maja top 8
Amelia top 4 
oraz 2 miejsce w kategorii 4vs4 

To wielki sukces na tanecznej scenie hiphopowej. 

Zdjęcia i video: Szkoła Tańca Fokus

1018
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedziele 24 września o godzinie 12:11 od operatora nr alarmowego 112 wpłynęło

Z ostatniej chwili

W niedzielę 24 września o godzinie 16:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie

Z ostatniej chwili

W piątek 22 września o godz. 22:00 do SKKP PSP Brzeg wpłynęło zgłoszenie o

Sport

Motocykliści HAWI Racing Team startowali w IX i X rundzie Mistrzostw Polski, które odbyły się wspólnie z Pucharem Polski oraz finałową