Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

1 kontrola drogowa = 28 punktów karnych.(Wideo)

Kierowca renault nie zastosował się do obowiązującego zakazu wyprzedzania innych pojazdów, a następnie jechał przez obszar zabudowany

1 kontrola drogowa = 28 punktów karnych.(Wideo)

Kierowca renault nie zastosował się do obowiązującego zakazu wyprzedzania innych pojazdów, a następnie jechał przez obszar zabudowany z prędkością 107 km/h.

Mundurowi zatrzymali 31-latka do kontroli drogowej i nałożyli na kierującego mandat karny w kwocie 2500zł. Na konto mężczyzny trafiło również 28 punków karnych, a jego prawo jazdy zostało zatrzymane.

Nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Niestety, w dalszym ciągu zdarzają się kierowcy, którzy lekceważą obowiązujące limity prędkości. Przykładem tego jest zachowanie 31-letniego mieszkańca Gliwic.

Kierowca renault, jadąc drogą krajową 94, nie zastosował się do obowiązującego zakazu wyprzedzania pojazdów. Następnie jechał przez obszar zabudowany z prędkością 107 km/h na obowiązującej „pięćdziesiątce”. Mundurowi niezwłocznie zatrzymali kierowcę do kontroli.

Za popełnione wykroczenia drogowe 31-latek został ukarany mandatem karnym w kwocie 2500 zł. Na jego konto trafiło również 28 punktów karnych. Funkcjonariusze strzeleckiej drogówki zatrzymali także prawo jazdy kierowcy.

Apelujemy do wszystkich kierujących o ostrożną i rozsądną jazdę, dostosowaną do warunków panujących na drodze, tj. do natężenia ruchu oraz warunków atmosferycznych. Pamiętajmy, że nasza brawura i pośpiech może kosztować czyjeś zdrowie lub życie. Razem zadbajmy o bezpieczeństwo na drodze.

Źródło KPP w Strzelcach Opolskich

2074
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 29 marca o godzinie 9:07 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora 112 o wypadku na ul. Szpitalnej w Leśnicy.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 17:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku

Z ostatniej chwili

Strażacy i policjanci zostali zadysponowani ma północy odcinek obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie osobowa kia stanęła w płomieniach.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 15:20 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Radomierowice – Grabice.