Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie dwóch osobówek na DW401 na wysokości Wojsława.

Dzisiaj (19.05), około godz. 16:30 na drodze wojewódzkiej 401 doszło do zderzenia dwóch

Zderzenie dwóch osobówek na DW401 na wysokości Wojsława.

Dzisiaj (19.05), około godz. 16:30 na drodze wojewódzkiej 401 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca jednego z uszkodzonych pojazdów został zakleszczony wewnątrz auta. Na miejscu trwa akcja ratownicza.
„Do wypadku doszło na wysokości miejscowości Wojsław. Jeden z kierowców został zakleszczony w pojeździe. Strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego wydostali poszkodowanego i udzielili mu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Do akcji zadysponowane zostały dwa zastępy JRG z Grodkowa oraz jeden OSP z Tarnowa Grodkowskiego” – mówi nam mł. asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.

Poszkodowany kierowca został przekazany dla zespołu ratownictwa medycznego. Jak nieoficjalnie udało się nam ustalić, 26-letni kierowca opla (mieszkaniec woj. wielkopolskiego) podczas wyprzedzania uderzył w volkswagena, którego 40-letni kierowca wykonywał manewr skrętu. Dokładny przebieg i okoliczności wypadku ustalają policjanci.

Źródło www.brzeg24.pl

1445
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 28 listopada po godzinie 17:00 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku na DK45 na trasie Opole-Racibórz w miejscowości

Wiadomości

W piątek 25 listopada o godzinie 22:15 dwa zastępy z JRG Krapkowice oraz zastęp z Ochotnicza Straż Pożarna w Krępnej zostały zadysponowane

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada około godziny 13:50 strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego na 273 km A4 w kierunku Katowic.

Z ostatniej chwili

W sobotę, 26 listopada rano w Pisarzowicach w powiecie krapkowickim zderzył bus zderzył się z samochodem ciężarowym.