Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

XIV. edycja Samoobrony dla kobiet wystartowała

Zajęcia z samoobrony dla kobiet organizowane przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Opolu cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem

XIV. edycja Samoobrony dla kobiet wystartowała

Zajęcia z samoobrony dla kobiet organizowane przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Opolu cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkanek naszego miasta. Właśnie ruszyła XIV. Edycja tego przedsięwzięcia przez które chcemy dbać o bezpieczeństwo Opolanek. Otrzymaliśmy również podziękowania od jednej z uczestniczek poprzednich edycji – takie słowa uznania motywują nas do dalszej pracy i szkoleń z zakresu samoobrony. Po zanonimizowaniu publikujemy ich treść.

2 kwietnia ruszyła XIV. Edycja zajęć z „Samoobrony dla kobiet”. Naszą ofertę kierujemy do pełnoletnich mieszkanek Opola i okolic, które chcą poznać techniki samoobrony. Nasi prowadzący, policyjni instruktorzy, przekazują uczestniczkom zasady zachowania się w niebezpiecznych sytuacjach. Kursantki poznają tajniki obrony przed napastnikami i skutecznej ucieczki oraz wezwania pomocy.

Policjanci na każdych zajęciach i przy każdej ćwiczonej technice podkreślają, że najważniejsza jest skuteczna ucieczka i wezwanie pomocy.

Zajęcia cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony Opolanek. Kilka dni temu na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Magdaleny Nguyen-Fudali wpłynęły podziękowania od jednej z uczestniczek poprzednich zajęć. Takie słowa uznania motywują nas do dalszej pracy i szkoleń z samoobrony. Dziękujemy!

Źródło i Foto KMP w Opolu

900
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek, 23 czerwca, około godziny 10:50 doszło do wypadku drogowego na ulicy Oświęcimskiej w Opolu. Zderzyły się tam samochód

Wiadomości

Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 53-letni kierujący Volkswagenem, którego zatrzymali do kontroli policjanci z Komisariatu

Z ostatniej chwili

We wtorek, 23 czerwca, o godzinie 07:17 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 45 w miejscowości Bierdzany, na trasie...

Z ostatniej chwili

We wtorek, 23 czerwca, o godzinie 07:07 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym