Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek śmiertelny w Żywocicach w powiecie Krapkowickim. Nie żyje 18-latek.

W poniedziałek 28 listopada po godzinie 17:00 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku na DK45 na trasie Opole-Racibórz w miejscowości

W poniedziałek 28 listopada po godzinie 17:00 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku na DK45 na trasie Opole-Racibórz w miejscowości

W poniedziałek 28 listopada po godzinie 17:00 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku na DK45 na trasie Opole-Racibórz, w miejscowości Żywocice, w powiecie krapkowickim.

Doszło tam do zderzenia busa i dwóch osobówek.

Jedna osoba została poszkodowana.

Na miejscu są wszystkie służby ratunkowe.

Droga jest całkowicie zablokowana.

Zbieramy wiecej informacji.

AKTUALIZACJA

Policja wytyczyła objazd: od strony Opola – DK 45 – Żywocice – Brożec – Żużela – DK 45, od strony Raciborza – DK 45 – Żużela – Brożec – Żywocice – DK 45.

AKTUALIZACJA

18-letni kierowca peugeota 206 zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w nadjeżdżającego busa peugeot boxer.

18-latek odniósł poważne obrażenia. Został przewieziony do szpitala, tam jednak przed godz. 20:00 lekarze stwierdzili zgon młodego mężczyzny.

Foto OSP KSRG Kórnica

13078
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Kluczborscy policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Kluczborku. Mężczyzna miał do

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 10 sierpnia około godziny 18:44 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości

Wiadomości

Dwie wieczorne przejażdżki rowerowe zakończyły się dla dwóch mężczyzn pobytem w szpitalu.

Wiadomości

Kędzierzyńsko-kozielscy policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę podejrzanego o uporczywe nękanie kobiety.