Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek policyjnego radiowozu na skrzyżowaniu w Opolu. (Zdjęcia&Wideo)

W piątek 7 czerwca o godzinie 18:45 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku na obwodnicy Opola

W piątek 7 czerwca o godzinie 18:45 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku na obwodnicy Opola na skrzyżowaniu .

Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z radiowozem policyjnym. Skrzyżowanie jest całkowicie zablokowane.

Na miejscu są zastępy straży z JRG 1 Opole , policja i ZRM .

Aktualizacja

Pierwsze na miejscu był dwie karetki pogotowia , które najechały na miejsce wypadku.

3 osoby zostały poszkodowane 2 kobiety i mężczyzna .

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem policyjnego radiowozu.

Zbieramy więcej informacji

13286
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w środę, 7 maja 2026 roku, o godzinie 18:08 na autostradzie A4. Na 263 kilometrze trasy

Z ostatniej chwili

Podczas tegorocznej Gali Ochotniczych Straży Pożarnych wyróżniono jednostki OSP oraz druhów i druhny szczególnie zasłużonych dla rozwoju

Wiadomości

Funkcjonariusze z Komenda Powiatowa Policji w Brzegu zatrzymali 47-letniego mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Z ostatniej chwili

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w czwartek, 7 maja, przed godziną 6:00 na drodze krajowej DK46 w miejscowości Ścibórz.