Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wygrane opolskich zespołów na parkietach 1 i 2 ligi

Siatkarki drugoligowego NTSK AZS Nysa udanie rozpoczęły sezon ligowy.

Siatkarki drugoligowego NTSK AZS Nysa udanie rozpoczęły sezon ligowy. W sobotę na wyjeździe pokonały Silesię Częstochowa 3:1. W pierwszej partii lepsze były miejscowe, wygrywając do 19. Kolejne trzy sety padły już łupem naszych siatkarek, które wygrały kolejno do 20, 23 i 16.

W drugiej kolejce 3 grupy 2 ligi NTSK zmierzy się z ekipą Volley Świdnica.

Dobry występ w trzeciej kolejce 1 ligi mężczyzn zaliczyli siatkarze z Kluczborka. Na wyjeździe wygrali z Krispolem Września 3:0 (25:22, 28:26, 25:22). Przypomnijmy, że Mickiewicz w pierwszej kolejce przegrał z Gwardią Wrocław 1:3, a w kolejnym spotkaniu pokonał Legię Warszawa 3:0. Aktualnie zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli.

W czwartek rundzie, w czwartek, podejmie Astrę Nowa Sól. Początek spotkania o godzinie 16:30.

Zdjęcia: NTSK AZS Nysa, Mickiewicz Kluczbork

1004

Może Ci się spodobać

PSG Stal Nysa wygrała 3:1 rewanżowy mecz o 7. miejsce z AZS-em Olsztyn. Zwyciężyła również w „złotym secie”.

Na 7. miejscu zakończyły zmagania w bieżących rozgrywkach Tauron Ligi siatkarki Uni Opole.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle po udanym starcie w meczu 28. Kolejki przegrała ze Ślepskiem Malow Suwałki 1:3.

Siatkarki UNI Opole przegrały z BKS-em BOSTIK Bielsko-Biała 0:3 (19:25, 24:26, 21:25) w drugim meczu ćwierćfinału Polskiej Ligi Siatkówki