Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wielka Wyprzedaż Mebli do -70% i atrakcyjne rabaty na nowe produkty w Centrum Meblowym Lissy.

Gdzie kupić ładne i trwałe meble, ale nie wydać przy tym majątku?

Gdzie kupić ładne i trwałe meble, ale nie wydać przy tym majątku? My wiemy – w Centrum Meblowym Lissy w Błachowie koło Dobrodzienia.

Zmiana wystroju wnętrza często obejmuje wymianę mebli. Jesień sprzyja tym, którzy decydują się na ten krok. W wielu salonach meblowych trwa wówczas wyprzedaż posezonowa mebli z ekspozycji i wprowadzanie nowych kolekcji mebli. Można dzięki temu zakupić piękne meble w bardzo atrakcyjnych cenach, otrzymując je przy tym praktycznie od ręki. Na rabaty można także liczyć zamawiając meble z nowych kolekcji mebli. Taki okres nastał również w Centrum Meblowym Lissy w Błachowie koło Dobrodzienia.

Praktycznie od ręki dostać tu można meble do jadalni, salonu, gabinetu oraz ogrodu. Eleganckie i solidne stoły rozkładane do prawie 4 metrów, wygodne krzesła, narożniki, fotele, sofy, narożniki, komody, szafki rtv, witryny, biblioteczki, biurka, półki, barki obrotowe, stoliki kawowe! Niewątpliwą gratką są profesjonalne stoły bilardowe do domu, które można zamienić w stoły jadalniane i stoły bilardowe do ogrodu. Wszystkie te produkty są dostępne z rabatami do -70%.

Aranżacje z wykorzystaniem nowych kolekcji mogą być inspiracją do umeblowania własnego mieszkania. Najlepiej na miejscu sprawdzić okucia, miękkość tapicerki, wypróbować funkcje, wybrać kolor. Atrakcyjne rabaty przewidziane zostały także dla zamówień na nowe meble tapicerowane i skrzyniowe.

Promocja trwa od 23 września do 8 października! Spieszcie się, bo taniej już nie będzie!

Zapraszamy do Centrum Meblowego Lissy w Błachowie koło Dobrodzienia, ul. Opolska 40a oraz na www.lissy.pl.

tel. 34 35 75 292
e-mail: info@lissy.pl

3627
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać