Stal zgodnie z planem. BBTS powalczył tylko w pierwszej partii.

Niewiele ponad godzinę potrzebowali siatkarze PSG Stali Nysa,

Druga wygrana siatkarzy PSG Stali Nysa.

Niewiele ponad godzinę potrzebowali siatkarze PSG Stali Nysa, aby w piątkowym meczu 25 kolejki PlusLigi pokonać autsajdera rozgrywek – BBTS Bielsko-Biała. Dzięki tej wygranej Stalowcy wrócili, przynajmniej na chwilę, do czołowej ósemki, promowanej grą w play-offach.

Jedynie w pierwszej odsłonie gospodarze postawili się wyżej notowanemu rywalowi. Rozpoczęli od dwóch skutecznych akcji. Później jednak to Stal wyraźnie wyszła na prowadzenie. Przy stanie 20:14 dla siatkarzy z Nysy wydawał się, że w tym secie nic się już nie wydarzy. Nic bardziej mylnego. BBTS rzucił się w pościg. Złapał nawet kontakt punktowy z przeciwnikiem (23:24). Szali zwycięstwa na swoją stronę jednak już nie zdołał przechylić. Stal wygrała do 23.

Prawdziwy nokaut miał miejsce w partii drugiej. Od stanu 14:15 Stalowcy odskoczyli na 14:24, aby wygrać dziesięcioma punktami (do 15). Dwa punkty więcej BBTS zdobył w secie trzecim. Tym samym pozwolił przeciwnikowi dopisać trzy punkty w ligowej tabeli.

Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany atakujący Stali Wassim Ben Tara, który zapisał na swoim koncie 23 punkty. Co ciekawe Tunezyjczyk powoli żegna się z ekipą z Nysy. Według nieoficjalnych informacji, po sezonie ma trafić do ligi włoskiej.

Dla BBTS-u najwięcej punktów z kolei zdobył Amerykaniń Jake Hanes (13).

962

Wiadomości

W czwartek 25 kwietnia policjanci z Komisariatu Policji w Paczkowie zatrzymali 28-latka, który postanowił użyć nietypowej metody, żeby

Wiadomości

Kałków-to właśnie w tej miejscowości dwóch kierujących straciło swoje prawo jazdy. Powód? Przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym. Przypominamy, że nadmierna prędkość jest jedną z przyczyn zdarzeń...

PSG Stal Nysa wygrała 3:1 rewanżowy mecz o 7. miejsce z AZS-em Olsztyn. Zwyciężyła również w „złotym secie”.