Connect with us

Hi, what are you looking for?

Stal wygrywa za trzy z GKS-em 3:1 (Zdjęcia)

Siatkarze PSG Stali Nysa w meczu 22 kolejki PlusLigi pokonali na własnej hali GKS Katowice 3:1.

Siatkarze PSG Stali Nysa w meczu 22 kolejki PlusLigi pokonali na własnej hali GKS Katowice 3:1.
W spotkanie niespodziewanie mocno weszli przyjezdni, którzy co prawda pierwszego seta przegrali, ale na przewagi, do 31, ale w drugiej odsłonie okazali się lepsi, wygrywając do 19. W trzecim secie siatkarze Stali wrócili na prowadzenie. W czwartym nie było już wątpliwości, kto jest faworytem spotkania. Stalowcy wygrali do 13.
Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany kapitan PSG Stali Zouheir El Graoui, który na swoim koncie zapisał 18 punktów. Jedno oczko mniej zdobył Maciej Muzaj. W ekipie gości najlepiej zaprezentowali się Lukas Vasina (20 pkt) i Jakub Jarosz (18).
– Zagraliśmy bardzo dobry mecz. Katowice w niektórych aspektach również zagrały dobrze, zwłaszcza w drugim secie, który wygrali – dobrze zagrali zagrywką. My jednak umieliśmy to przetrwać i zdobyć trzy punkty. Jestem bardzo szczęśliwy. Dużo trenowaliśmy na to przez cały tydzień. Chcemy grać w play-offach z najlepszej pozycji, jaką możemy wypracować. Uważam, że nasza hala jest najlepszą do gry w PlusLidze – powiedział po meczu środkowy PSG Stali Nicolas Zerba.
W 23 kolejce PlusLigi Stal zmierzy się na wyjeździe z Czarnymi Radom. Na własną halę wróci 5 marca, kiedy podejmie Barkom Lwów.
PSG Stal Nysa – GKS Katowice 3:1 (33:31, 19:25, 25:22, 25:13

769

Może Ci się spodobać

ZAKSA S.A. informuje o rozwiązaniu umowy z Grupą Azoty. Na chwilę obecną sytuacja finansowa klubu jest stabilna, a Zarząd we współpracy

Z radością informujemy, że doświadczony środkowy – David Smith również w kolejnym sezonie będzie bronił barw Grupy Azoty ZAKSY

Piłkarze Odry Opole wygrali aż 3:0 z Chrobrym Głogów w domowym spotkaniu 28. kolejki Fortuna 1 Ligi.

PSG Stal Nysa wygrała 3:1 rewanżowy mecz o 7. miejsce z AZS-em Olsztyn. Zwyciężyła również w „złotym secie”.