Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Śmiertelny wypadek w Ligocie Prószkowskiej. Nie żyje 16-latek.(Wideo)

16-letni motorowerzysta zderzył się z volkswagenem w Ligocie Prószkowskiej. Jak informuje

Do tragedii doszło w poniedziałek 28 czerwca około godz. 19:00 na ul. Wiśniowej w Ligocie Prószkowskiej.
– 16-letni kierowca motoroweru wyjechał z drogi podporządkowanej i wymusił pierwszeństwo na kierowcy volkswagena – informuje dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.
– Doszło do zderzenia. 16-latek wskutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu – wskazuje dyżurny KWP w Opolu. Z relacji świadków wynika, że pierwsze zgłoszenia na numer alarmowy 112 były już o godzinie 19:00. Dopiero kwadrans później, kiedy kolejny świadek zadzwonił na numer 998 (do straży pożarnej) zostało przyjęte zgłoszenie o wypadku.
Jak udało nam się ustalić nieoficjalnie, siła zderzenia była tak duża, że jedno z kół motoroweru leżało sto metrów od miejsca wypadku.
Policjanci oraz prokurator ustalają dokładne okoliczności wypadku. Na miejscu zdarzenia były też cztery zastępy straży pożarnej.

17295
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W sobotę 22 stycznia o godzinie 04:00 służby ratunkowe dostały powiadomienie o wypadku w Jełowej na ulicy Starodworcowej . Auto wpadło do rowu z...

Z ostatniej chwili

IMGW wydał kolejne ostrzeżenie meteorologiczne. Dziś na terenie wszystkich powiatów województwa opolskiego wystąpić może oblodzenie.

Z ostatniej chwili

Dzisiaj (18.01), około godz. 11:35 na drodze wojewódzkiej nr 457 w Nowych Kolniach doszło do kolizji z udziałem motocyklisty.

Wiadomości

Zmiany w organizacji ruchu przy budowanym centrum przesiadkowym Opole Główne będą skutkowały również zmianami w kursach autobusów miejskich.