Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Pożar poddasza domu jednorodzinnego w Małujowicach. W akcji brało udział 5 zastępów straży.

Wczoraj (20.01), tuż przed północą doszło do pożaru domu jednorodzinnego w Małujowicach. Ogień objął więźbę dachową i znaczą cześć

Pożar poddasza domu jednorodzinnego w Małujowicach. W akcji brało udział 5 zastępów straży.

Wczoraj (20.01), tuż przed północą doszło do pożaru domu jednorodzinnego w Małujowicach. Ogień objął więźbę dachową i znaczą cześć poddasza. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Lokatorzy budynku zdążyli ewakuować się przed przyjazdem strażaków.
W akcji gaśniczej udział brało 5 zastępów straży pożarnej z Brzegu, Lipek i Łukowic Brzeskich.

„Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do nas o godz. 23.50. Do akcji ratowniczo-gaśniczej zadysponowaliśmy 3 zastępy JRG z Brzegu oraz po jednym OSP z Lipek i Łukowic Brzeskich. W pożarze zniszczeniu uległa więźba dachowa oraz poddasze budynku jednorodzinnego” – mówi mł. asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.
Na razie nie wiadomo co było bezpośrednią przyczyną pożaru, ale ze wstępnych informacji wynika, że mogło to być zwarcie instalacji elektrycznej.

Źródło www.brzeg24.pl Foto PSP w Brzegu

720
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W sobotę 28 maja 2022 r. w godzinach porannych podczas wyprzedzania na DK 88 kierowca pojazdu osobowego stracił panowanie nad pojazdem

Z ostatniej chwili

W sobotę 28 maja przed godziną 02:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o dachowaniu audi na dk46 na na trasie Ozimek – Grodziec.

Wiadomości

Ponad 3 godziny ruch na krajowej „jedenastce” w Starym Oleśnie był zablokowany po zderzeniu dwóch ciężarówek i czterech samochodów osobowych.

Z ostatniej chwili

W czwartek 26 maja o godzinie 9:35 dyżurny straży dostała zgłoszenie z nr alarmowego 112 o pożarze auta na DK46 Ozimek - Dobrodzień