Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Potrącenie dziecka na rowerze w miejscowości Kup.(Zdjęcia)

W sobotę 18 marca o godzinie 8:23 służby ratunkowe dostały zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku w miejscowości Kup na ulicy 1-go Maja.

Potrącenie dziecka na rowerze w miejscowości Kup.(Zdjęcia)

W sobotę 18 marca o godzinie 8:23 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku w miejscowości Kup, na ulicy 1-go Maja.

Doszło tam do potrącenia dziecka, poruszającego się rowerem.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu nieletniemu kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Poszkodowany z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Na miejscu były zastępy straży z JRG 2 Opole, OSP Kup, policja i ZRM.

Policjanci pracujący na miejscu wyjaśniają okoliczności.

Foto: OSP KUP

4877
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego, który ukrywał

Wiadomości

Policjanci prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie zatrzymali 44-letnią kobietę oraz jej 35-letniego partnera podejrzanych

Wiadomości

W czwartek, 18 grudnia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Krapkowicach odbyła się XV sesja Rady Powiatu Krapkowickiego.

Z ostatniej chwili

W środę, 18 lutego o godzinie 14:41 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na ul. Lipowej w Murowie