Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

POSZUKIWANI ZA PRZESTĘPSTWA PRZECIWKO ŻYCIU I ZDROWIU TRAFILI DO WIĘZIENIA.

22 i 24-latek od kilku miesięcy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Obaj byli

POSZUKIWANI ZA PRZESTĘPSTWA PRZECIWKO ŻYCIU I ZDROWIU TRAFILI DO WIĘZIENIA.

22 i 24-latek od kilku miesięcy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Obaj byli poszukiwani do odbycia kary pozbawienia wolności. Młodszego zatrzymali funkcjonariusze z ogniwa patrolowo-interwencyjnego natomiast starszy nie uniknie kary dzięki rozpoznaniu dzielnicowych. Obaj trafili już do więzienia gdzie spędzą najbliższe miesiące.
27 kwietnia policjanci z Brzegu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Młodszy z nich wpadł chwilę przed 16:00. Wówczas funkcjonariusze z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zauważyli go na jednej z ulic w mieście. Odpowiadał on rysopisowi poszukiwanego. Dzięki sprawdzeniu w systemie policyjnym, funkcjonariusze potwierdzili swoje przypuszczenia. 22-latek był poszukiwany do odbycia kary więzienia.

Tego samego dnia, tuż przed godziną 18:00 dzielnicowi z Posterunku Policji w Skarbimierzu Osiedle patrolowali miejscowość. Z ich rozpoznania w rejonie i ustaleń wynikało, że tam może przebywać poszukiwany mężczyzna. Szybko się okazało, że mieli rację. Zauważyli go przed jednym z marketów i zatrzymali. 24-latek w systemie figurował jako poszukiwany do odbycia kary więzienia.

Obaj mężczyźni od kilku miesięcy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Byli poszukiwani przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za pobicie. Młodszy z nich do więzienia trafił na rok, natomiast starszy na pół roku.

Źródło KPP Brzeg

531
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na ulicy Wrocławskiej w Brzegu . W nocy ze

Wiadomości

Ponad 3300 porcji marihuany o czarnorynkowej wartości około 60 tysięcy złotych

Wiadomości

Do 7,5 roku więzienia grozi 43-letniemu mieszkańcowi województwa śląskiego. Mężczyzna

Wiadomości

Mieszkaniec Opola najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna został zatrzymany