Connect with us

Hi, what are you looking for?

Komunikaty

Policjanci z Głubczyc zapraszają na debatę społeczną !!

Policjanci z Głubczyc zapraszają mieszkańców powiatu do udziału w debacie społecznej.

Policjanci z Głubczyc zapraszają na debatę społeczną !!

Policjanci z Głubczyc zapraszają mieszkańców powiatu do udziału w debacie społecznej.

Będziemy rozmawiać o zagrożeniach, które w szczególności mogą dotknąć osoby starsze. Powiemy również jak nie dać się oszukać i gdzie szukać kontaktu z dzielnicowym oraz w jak łatwy sposób powiadomić policję o nieprawidłowościach czy zagrożeniach.

26 września o godz. 10:00 w Zamku Wysoka odbędzie się debata społeczna. Podczas której skupimy się na następujących tematach:  

  • „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie, możesz mieć na nie wpływ – bezpieczny senior – bezpieczny pieszy”      
  • krajowa mapa zagrożeń                            
  • dzielnicowy bliżej nas                                              


Spotkanie pozwoli nam dowiedzieć się o jakich zagrożeniach należy rozmawiać w pierwszej kolejności.

Pozwoli ono także określić i zaplanować działania zapobiegawcze odpowiadające na zagrożenia.

Wszystkich, którzy chcą mieć wpływ na bezpieczeństwo w swoim rejonie zapraszamy do spotkania i rozmowy.

Źródło: KPP Głubczyce.

746
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę BMW.

Wiadomości

71-letni mieszkaniec powiatu głubczyckiego zgłosił się na policję, podejrzewając, że jego partnerka wypłaca ze wspólnego konta małżeńskie

Wiadomości

Policjanci z powiatu oleskiego wspólnie z inspektorami weterynarii ujawnili drastyczne zaniedbania w jednym z gospodarstw.

Z ostatniej chwili

W środę, 17 września, o godzinie 11:07 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na 229. kilometrze autostrady A4