Podium dla zawodniczek Szkoły Akrobatyki Powietrznej RAMADA AERIAL ARTS na międzynarodowych zawodach

W dniach 13 – 15 października 2023 roku, w Madrycie, zawodniczki opolskiej Szkoły Akrobatyki Powietrznej RAMADA AERIAL ARTS

W dniach 13 – 15 października 2023 roku, w Madrycie, zawodniczki opolskiej
Szkoły Akrobatyki Powietrznej RAMADA AERIAL ARTS wzięły udział w międzynarodowych zawodach POLE ARNOLD SPAIN 2023 – to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń sportowych, przyciągające zarówno sportowców jak i widzów z całego świata.

W zawodach wzięło udział 280 zawodników, m.in. z Polski, Argentyny, Czech,
Włoch, Niemiec, czy Ukrainy. Zawodniczki RAMADA kolejny rok z rzędu wracają z tych zawodów z medalami.

To kolejny rok dla zawodników RAMADA, podczas których z tych zawodów wracają
z medalami, a weekendowe zmagania zostały zakończone zdobyciem miejsc na podium w różnych kategoriach.

1. MIEJSCE – Lena Szpajcher, Kategoria Pole Sport Professional Kids – obrona tytułu

zeszłego roku

1. MIEJSCE – Julia Dynak, Kategoria Aerial Hoop Junior Elite

2. MIEJSCE – Lena Szpajcher, Kategoria Aerial Hoop Professional Kids

3. MIEJSCE – Zofia Dabbachi, Kategoria Aerial Hoop Professional Kids

Źródło i Foto RAMADA

1319

W przedostatniej kolejce grupy spadkowej Orlen Superligi Corotop Gwardia Opole pokonała we własnej hali Piotrkiowanina,

Z ostatniej chwili

Tragedia podczas ćwiczeń strażaków ochotników w Ostrowie Wielkopolskim.

W piątek 26 kwietnia o godzinie 14:40 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego na ul. Wrocławskiej na skrzyżowaniu

W piątek 26 kwietnia o godzinie 08:51 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku