Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Pijany pracownik sklepu obsługiwał klientów w gminie Strzeleczki. Miał blisko 2 promile alkoholu

Policjanci z powiatu krapkowickiego interweniowali w jednym ze sklepów spożywczych na terenie gminy Strzeleczki

Pijany pracownik sklepu obsługiwał klientów w gminie Strzeleczki. Miał blisko 2 promile alkoholu

Policjanci z powiatu krapkowickiego interweniowali w jednym ze sklepów spożywczych na terenie gminy Strzeleczki po zgłoszeniu dotyczącym pracownika, który miał obsługiwać klientów pod wpływem alkoholu.

Zaniepokojeni klienci zwrócili uwagę na nietypowe zachowanie mężczyzny i postanowili powiadomić Policję. Na miejsce skierowano patrol funkcjonariuszy, którzy przeprowadzili interwencję oraz badanie trzeźwości pracownika sklepu.

Jak się okazało, 41-letni mężczyzna miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Mimo tego wykonywał swoje obowiązki służbowe i obsługiwał klientów sklepu. Według zgłoszenia miał również zachowywać się wobec nich wulgarnie.

Na miejsce został wezwany właściciel sklepu, który zdecydował o zakończeniu sprzedaży i zamknięciu placówki na resztę dnia.

41-latek został ukarany przez policjantów mandatem karnym.

Funkcjonariusze przypominają, że wykonywanie obowiązków zawodowych pod wpływem alkoholu może stwarzać zagrożenie dla innych osób. Policja apeluje o reagowanie w sytuacjach, gdy czyjeś zachowanie może wskazywać na stan nietrzeźwości podczas pracy.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Krapkowicach

5199
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Do wypadku drogowego doszło w poniedziałek, 8 czerwca, około godziny 15:15 na ulicy Rataja w Opolu. Służby ratunkowe otrzymały

Z ostatniej chwili

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w miejscowości Grodziec. Kierowca samochodu osobowego marki

Z ostatniej chwili

Do poważnego wypadku doszło w poniedziałek, 8 czerwca, w miejscowości Szczedrzyk w gminie Ozimek.

Z ostatniej chwili

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w niedzielę, 7 czerwca, na ulicy Oświęcimskiej w Opolu. W zdarzeniu