OPOLSCY LOGISTYCY MISTRZAMI ŚWIATA.

W Brandenburgu odbył się Puchar Świata w maratonie kajakowym. Wygrali opolscy logistycy!

W Brandenburgu odbył się Puchar Świata w maratonie kajakowym. Wygrali opolscy logistycy!

Najlepsi maratonie kajakowym w męskim C1 na dystansach 3,4 km i 22,6 km byli żołnierze 10 Opolskiej Brygady Logistycznej:

– st. szer. Mateusz Zuchora

– szer. Mateusz Borgieł

Opolscy logistycy nie zostawili cienia nadziei swoim przeciwnikom. W C1 3,4 km triumfował Mateusz Borgieł, a drugi był Mateusz Zuchora. W konkurencji męskich kanadyjek na 22,6 km zwyciężył Zuchora, a tuż po nim na metę wpadł Borgieł.

“Mateusz Zuchora na krótkim dystansie kończył z dziurawą łódką” komentował Mateusz Rynkiewicz, trener reprezentacji Polski w maratonie kajakowym.

Panowie, jesteście naszą dumą! Serdecznie gratulujemy i życzymy Wam dalszych sukcesów oraz żołnierskiego szczęścia!

Zdjęcia: Planet Canoe Źródło 10 Brygada Logistyczna

1199

Wiadomości

Policjanci pod nadzorem brzeskiej prokuratury prowadzą czynności w związku z ujawnionymi zwłokami w Nysie Kłodzkiej.

Wiadomości

Zakończyły się trzydniowe wojewódzkie eliminacje do XXI Kynologicznych Mistrzostw Policji.

W dniach 29-30 czerwca we Wrocławiu odbyły się otwarte mistrzostwa Polski w martwym ciągu federacji WPC.

Z ostatniej chwili

W sobotę 22 czerwca od godziny 12:00 Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu stało się miejscem wyjątkowej uroczystości – obchodów