Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Nowa drabina mechaniczna w PSP w Kędzierzynie Koźlu.(Zdjęcia)

Od dnia 01.02.2023 r. zgodnie z rozkazem Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Opolu nasze szeregi tymczasowo zasilać będzie drabina

Nowa drabina mechaniczna w PSP w Kędzierzynie Koźlu.(Zdjęcia)

Od dnia 01.02.2023 r. zgodnie z rozkazem Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Opolu nasze szeregi tymczasowo zasilać będzie drabina mechaniczna SCD 37 Iveco Magirus o kryptonimie operacyjnym OF 302-51.

Zastępowany pojazd ma zbliżone parametry taktyczne do naszej drabiny SCD 42 MAN OF 422-51 i jego maksymalny wysięg roboczy wynosi 37 m.

Przekazanie drabiny ma miejsce w związku z wycofaniem z podziału bojowego naszego pojazdu.
Od rana trwa szkolenie stanowiskowe operatorów przekazanego sprzętu.
Drabina mechaniczna została przemieszczona z Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Opolu do czasu wprowadzenia do służby naszej drabiny mechanicznej Rosenbauer.

Źródło PSP w Kędzierzynie Koźlu

1945
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 29 marca o godzinie 9:07 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora 112 o wypadku na ul. Szpitalnej w Leśnicy.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 17:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku

Z ostatniej chwili

Strażacy i policjanci zostali zadysponowani ma północy odcinek obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie osobowa kia stanęła w płomieniach.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 15:20 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Radomierowice – Grabice.