Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Mężczyzna został przygnieciony przez drzewo w miejscowości Kierpień w powiecie prudnickim. Pomimo prowadzonej resuscytacji zmarł.

W sobotę 7 maja służby ratunkowe zostały powiadomione o zdarzeniu w miejscowości Kierpień w powiecie prudnickim.

Mężczyzna został przygnieciony przez drzewo w miejscowości Kierpień w powiecie prudnickim. Pomimo prowadzonej resuscytacji zmarł.

W sobotę 7 maja służby ratunkowe zostały powiadomione o zdarzeniu w miejscowości Kierpień w powiecie prudnickim.

Mężczyzna został przygnieciony przez drzewo.

Według wstępnych ustaleń policji 63-letni mężczyzna wycinał spróchniałe drzewo na swojej posesji i w trakcie tych prac został przygnieciony.

Na miejsce wysłane zostały jednostki straży pożarnej z JRG Prudnik, OSP Głogówek, OSP Krapkowice i OSP Kierpień, policje i LPR Ratownika23.

Niestety, mimo podjęcia akcji ratunkowej mężczyzna zmarł.

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Foto Archiwum

3513
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek, 20 października 2025 roku, po godzinie 15:00, oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Opolu otrzymał zgłoszenie

Wiadomości

Krapkowiccy policjanci zatrzymali 36-letniego kierowcę renault, który wsiadł za kółko pod wpływem narkotyków. Jak się okazało, mężczyzna

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 20 października 2025 roku około godziny 9:30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie

Z ostatniej chwili

W niedzielę 19 października o godzinie 00:19 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o wypadku drogowym na