Connect with us

Hi, what are you looking for?

Uncategorized

KSIĄŻKA ZA WOREK ŚMIECI. Chcesz otrzymać książkę – sprzątaj z nami !

Już 17 września 2022 r. w Opolu odbędzie się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji społecznej Książka za worek śmieci. Na uczestników wydarzenia w Opolu czeka 50 książek, a w całej Polsce – aż 1000.

Jak przyłączyć się do akcji w Opolu

Żeby wziąć udział w akcji Książka za worek śmieci w Opolu i otrzymać książkę, należy zgłosić swój udział, wypełniając formularz rejestracyjny. Książki zarezerowane będą dla 50 pierwszych osób. Kolejne osoby mogą dołączyć do akcji, ale bez gwarancji otrzymania książki. Rejestracja ruszyła 22 sierpnia i potrwa do 15 września. Uczestnikami wydarzenia mogą być osoby dorosłe. Dzieci i młodzież mogą wziąć udział w akcji wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych. Dla nich przeznaczono dodatkową pulę książek.

Link do formularza rejestracyjnego:
https://forms.gle/FJiJ7JHKd1NNvU7Q8

Gdzie zaplanowano sprzątanie w Opolu
W naszym mieście będziemy sprzątać okolice Stawu za kościołem przy ul. Szczeszyńskiego. Spotykamy się w sobotę, 17 września 2022 r., o godzinie 10.00, nad stawem, nieopodal boiska Wizards. Dokładną lokalizację punktu zbiórki w Opolu znajdziesz tutaj: 
https://goo.gl/maps/5mqTHQGwwAgFyYSx6

W miejscu zbiórki, na uczestników wydarzenia będą czekać koordynatorzy. Oprócz książek, wręczą każdemu rękawice oraz worki, niezbędne do sprzątania w terenie.

Partnerzy akcji w Opolu

Sprzątanie oraz odbiór śmieci zebranych podczas akcji pomaga zorganizować Miasto Opole.

419
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać