Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Komunikat policji w sprawie zaginionego Józefa Hurek.

Policjanci zwracają się z apelem do mieszkańców powiatu krapkowickiego i opolskiego w pomocy w udostępnieniu informacji o zaginionym

Policjanci zwracają się z apelem do mieszkańców powiatu krapkowickiego i opolskiego w pomocy w udostępnieniu informacji o zaginionym Józefie Hurek.

Mężczyzna był wczoraj widziany około godziny 17:00 w miejscowości Kamień Śląski na pierwszym przystanku autobusowym od strony miejscowości Otmice.
Natomiast dzisiaj w godzinach przed południowych otrzymaliśmy informację, że Józef Hurek szedł przez miejscowość Tarnów Opolski.
Mężczyzna najprawdopodobniej porusza się pieszo głównymi drogami. Józef Hurek jest charakterystycznej budowy ciała z uwagi na wysoki wzrost (205 cm). Dlatego apelujemy nie tylko do mieszkańców, ale również i do kierowców, jeśli ktoś zauważy zaginionego prosimy o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Strzelcach Opolskich pod nr 47 8632203, najbliższą jednostką Policji lub pod nr alarmowym 112.
Sprawdzamy każdą informację mogącą doprowadzić nas do odnalezienia mężczyzny.
z góry dziękujemy za pomoc.

Źródło KPP w Strzelcach Opolskich

2657
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 21 czerwca około 23:00, służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego na opolskim odcinku autostrady A4, na 263 km

Wiadomości

W piątek 21 czerwca o godzinie 17:15, służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego w miejscowości Jełowa, na ulicy Wolności.

Wiadomości

W piątek 21 czerwca parę minut po godzinie 15:00, w Strzelcach Opolskich doszło do karambolu z udziałem 5 samochodów osobowych i ciężarówki

Z ostatniej chwili

W piątek 21 czerwca o godzinie 14:20, doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Zimna Wódka, na ulicy Europejskiej.