Connect with us

Hi, what are you looking for?

Uncategorized

Kluczowe strategie na obstawianie wyścigów konnych online

Zakłady na wyścigi konne nie należą do najpopularniejszych dyscyplin

Zakłady na wyścigi konne nie należą do najpopularniejszych dyscyplin wśród fanów obstawiania sportu. Wynika to na pewno z niskiej popularności tego typu rozgrywek. Mimo to, warto zainteresować się typowaniem gonitw, gdyż są szalenie emocjonujące. Poniżej dzielimy się ważnymi informacjami na temat tej dyscypliny w kontekście typowania.

Bukmacherzy na wyścigi konne – oferta

Na wstępie podkreślmy, że warto na bieżąco śledzić ofertę czołowych firm oferujących zakłady — dokładne porównanie wyścigów konnych dzięki stronie Oszustwo.info pomoże Ci wejść do świata tego sportu, tym samym z sukcesami typować rozgrywki.

Jeśli dopiero rozważasz przygodę z tą dyscypliną u bukmachera — zanim zdecydujesz się postawić pierwsze zakłady na wyścigi konne — warto poznać dokładnie, jakiego rodzaju rozgrywki można w ogóle typować. Najlepsi bukmacherzy na wyścigi konne najczęściej oferują swoim klientom następujące rodzaje zakładów:

  • Zwycięzca danego wyścigu — tu zasady są oczywiste. Gracz typuje konia, który wg niego wygra dany wyścig;
  • Zakład porządkowy — celem zawodnika w tym przypadku jest wskazanie dwóch pierwszych stopni podium w danym wyścigu. Ten zakład jest nieco trudniejszy niż zakład na zwycięzce;
  • Dwójka, trójka, czwórka — jak można się domyślić, tutaj trzeba wskazać, kto zajmie trzecią lub czwartą lokatę.

Jeśli się zastanawiasz, czy bukmacherzy online na wyścigi konne mają w swojej ofercie zakłady typowane w czasie rzeczywistym, to musimy Cię zmartwić, ale nie mają. Ze względu na specyfikę tego sportu, ten rodzaj zakładu jest niemożliwy do zrealizowania z uwagi na wręcz błyskawiczny przebieg pojedynków.

Porady na temat obstawiania zakładów na wyścigi konne

Skuteczne typowanie wyników gonitw konnych może być trudnym zadaniem, jeśli nigdy nie miałeś styczności z tą dyscypliną. Ważne, abyś w pierwszej kolejności poznał, jakie są rodzaje zakładów (o tym już wyżej wspominaliśmy). Musisz dodatkowo pamiętać o następujących aspektach tego sportu:

  • Pogoda: konie różnią się między sobą, dokładnie tak, jak prawdziwi sportowcy. Jeden zawodnik lepiej radzi sobie przy dużym wietrze pod narty, inny z kolei potrafi oddać kapitalny skok przy wietrze w plecy. Tak samo konie — jedne lepiej znoszą upał, inne nieźle spisują się w deszczowych warunkach.
  • Śledzenie informacji na temat poszczególnych koni: warto orientować się, jak przebiegają przygotowania konia do wyścigów. Jak wygląda zmiana masy konia, czy przypadkiem nie doświadczył żadnych problemów zdrowotnych w ostatnim czasie.
  • Własne statystyki: jeśli na poważnie chcesz się zaangażować w typowanie najlepszych zakładów na wyścigi konne, musisz samodzielnie śledzić rozgrywki. Notować osiągnięcia poszczególnych koni i dżokejów.
  • Nie ulegaj emocjom: wyścigi wywołują ogromne emocje. Za wszelką cenę należy zachować zimną krew i nie poddawać się impulsom. Przebieg gonitw jest nieprzewidywalny, ale skoro opracowałeś strategię typowania, musisz się jej twardo trzymać.

Powyższe wskazówki z pewnością nie zastąpią własnego doświadczenia, które można zdobyć jedynie typując najlepsze zakłady na wyścigi konne.

Bonusy i promocje oferowane przez bukmachera na wyścigi konne

Nie należy się nastawiać, że w przypadku gonitw konnych promocje w firmach bukmacherskich będą tak atrakcyjne, jak w przypadku popularnych dyscyplin takich, jak piłka nożna, czy skoki narciarskie.

Być może w przyszłości — jeśli ta dyscyplina będzie w naszym kraju cieszyć się większą popularnością — najlepsi bukmacherzy na wyścigi konne będą wprowadzać atrakcyjne bonusy. Koniecznie trzeba śledzić nowości ze świata wyścigów.

Mimo wszystko, warto śledzić aktualności, które publikuje każdy bukmacher na wyścigi konne, aby dowiedzieć się o ewentualnych promocjach.

Obstawianie zakładów w aplikacjach mobilnych

Firma, która chce być postrzegana jako najlepszy bukmacher na wyścigi konne, musi zaoferować graczom maksymalny komfort typowania. Jednym z udogodnień uwielbianych przez bywalców stron do obstawiania gonitw jest możliwość typowania za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Dziś praktycznie każdy legalnie działający bukmacher ma własną aplikację mobilną, za której pośrednictwem można bezpiecznie typować wyścigi konne. Wystarczy wejść na stronę danej firmy, przejść do zakładki z aplikacjami mobilnymi, a następnie wybrać system, z którego się korzysta.

Najlepsi bukmacherzy na wyścigi konne udostępniają swoim klientom aplikacje zarówno na smartfony z systemem Android i iOS. Musisz oczywiście pamiętać, aby aplikacje pobierać tylko i wyłącznie z oficjalnych stron. najlepiej z platform oferowanych przez firmę Apple, jak i firmę Google odpowiedzialną za rozwój aplikacji na Android.

579
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać