Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierujący bmw pochodzenia romskiego stracił panowanie nad autem i wjechał w słup energetyczny na ul. Lipowej w Opolu.(Zdjęcia&Wideo).

W poniedziałek 19 września przed godziną 21:00 policjanci z ruchu drogowego dostali wezwanie do wypadku na ul. Lipową w Opolu.

Kierujący bmw obywatel romski stracił panowanie nad autem i wjechał w słup energetyczny na ul. Lipowej w Opolu.(Zdjęcia&Wideo)

W poniedziałek 19 września przed godziną 21:00 policjanci z ruchu drogowego dostali wezwanie do wypadku na ul. Lipową w Opolu.

Kierujący 34-latek pochodzenia romskiego stracił panowanie nad bmw, zjechał na pobocze i uderzył w słup energetyczny.

Na miejscu było pogotowie ratunkowe, ale kierujący odmówił zabrania do szpitala.

Mężczyzna sam pojechał na SOR.

Policjanci ukarali kierowcę mandatem karnym 500 zł.

Mieszkańcy ulicy Lipowej i Wiejskiej zostali pozbawieni prądu w mieszkaniach.

8597
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Dobra wiadomość dla kierowców, pieszych i rowerzystów poruszających się po Opolu. Od poniedziałku, 15 czerwca, wprowadzona

Z ostatniej chwili

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło przy al. Jana Pawła II w Kędzierzynie-Koźlu. Chwila nieuwagi mogła doprowadzić

Z ostatniej chwili

W niedzielę, 14 czerwca, przed godziną 16:00 na autostradzie A4, na 277. kilometrze w kierunku Katowic, doszło

Z ostatniej chwili

W niedzielę, 14 czerwca, w godzinach popołudniowych policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie od operatora numeru