Connect with us

Hi, what are you looking for?

Komunikaty

IMGW zapowiada mroźne noce

Instytut Meteorologii i Gospodarki ostrzega o mrozach, które mają nawiedzić nasz region w nocy z poniedziałku na wtorek.

IMGW zapowiada mroźne noce

Instytut Meteorologii i Gospodarki ostrzega o mrozach, które mają nawiedzić nasz region w nocy z poniedziałku na wtorek.

Między godziną 21:00, a 9:00 rano we wszystkich powiatach województwa prognozuje się temperaturę minimalną od -20°C do -16°C.

W nocy z wtorku na środę temperatura wynieść ma od -16°C do -13°C. Temperatura maksymalna w dzień od -8°C do -6°C. Wiatr o średniej prędkości od 5 km/h do 15 km/h.

2406
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

To był wieczór pełen elegancji, wzruszeń i doskonałej zabawy. Uczniowie Zespołu Szkół im. Józefa Warszewicza w Prószkowie

Z ostatniej chwili

W piątek, 6 lutego, o godzinie 19:31 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o wypadku drogowym

Wiadomości

Policjanci z Komisariatu Policji I w Opolu prowadzą postępowanie wobec 40-letniego mieszkańca miasta, podejrzanego o znęcanie się

Wiadomości

W Komendzie Miejskiej Policji w Opolu odbyła się uroczysta zbiórka związana z przejściem na emeryturę podinsp. Romana Pokrackiego,