Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Gala Biznes Boxing Polska.(Zdjęcia)

W ringu stanęli biznesmeni oraz menadżerowie z regionu.
Oprócz sportowej rywalizacji i dobrej zabawy wydarzenie miało także cel charytatywny.

Gala Biznes Boxing Polska.(Zdjęcia)

Szefowie opolskich firm walczyli na pięści.

Niecodzienna gala odbyła się w sobotę  18.05.2024 r.  w Opolu.

W ringu stanęli biznesmeni oraz menadżerowie z regionu.
Oprócz sportowej rywalizacji i dobrej zabawy wydarzenie miało także cel charytatywny.

Gala boxerów-amatorów odbyła się w Klubie Mango w Opolu. Podczas gali odbyły się też licytacje fantów, przekazanych przez sportowców, m.in. przez Dariusza Michalczewskiego, Andrzeja Gołotę czy Artura Szpilkę. Przychód z nich wsparł Fundację Wojownicy Plus.
Zawodnicy rywalizowali nie tylko w ringu. Na platformie siepomaga.pl każdy z nich ma założoną skarbonkę, do której zbiera pieniądze na cel charytatywny.

Tym razem jest to pomoc Fundacji Wojownicy Plus, która wspiera bokserów z niepełnosprawnościami oraz tych, przewlekle chorych, walczących na wózkach.

Galeria Foto

1752
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek o godzinie 15:40, służby ratunkowe zostały powiadomione od operatora nr alarmowego 112,o zdarzeniu na kąpielisku Bolko w Opolu.

Z ostatniej chwili

W piątek 21 czerwca o godzinie 11:44, służby ratunkowe zostały powiadomione przez operatora nr alarmowego 112,o zdarzeniu na ulicy ...

Z ostatniej chwili

W czwartek 20 czerwca przed godziną 20:00, Pogotowie Ratunkowe otrzymało zgłoszenie o mężczyźnie, którzy leżał na boisku szkolnym i ma silne ...

Komunikaty

Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Opolu, poszukują Piotra Brzózkę.