Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Dym wydobywał się z mieszkania na Pogorzelcu w Kędzierzynie-Koźlu

W środę 22 stycznia około godziny 18:30 na numer alarmowy 112 wpłynęło zgłoszenie o gęstym dymie, który wydobywa się z jednego z mieszkań…

W środę 22 stycznia około godziny 18:30 na numer alarmowy 112 wpłynęło zgłoszenie o gęstym dymie, który wydobywa się z jednego z mieszkań na ul. Piotra Skargi na Pogorzelcu.

Na miejsce skierowano straż pożarną oraz patrol policji.

Na miejscu okazało się, że zadymienie zostało spowodowane parą, która rozpalała piec w mieszkaniu.

W środku znajdowały się materiały, których spalanie jest niedozwolone.

W myśl art. 191 ww. ustawy ten, kto wbrew zakazowi określonemu termicznie przekształca odpady poza spalarnią odpadów lub współspalarnią odpadów, podlega karze aresztu lub grzywny.

Zdjęcia: kk24

1175
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Sport

27 czerwca 2026 roku Opole stanie się stolicą młodzieżowej lekkoatletyki. Na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich

Wiadomości

Słoneczna pogoda i wysokie temperatury sprawiają, że nad Jezioro Nyskie i Jezioro Otmuchowskie każdego dnia przybywają tłumy

Wiadomości

Wraz z rozpoczęciem wakacji ruszyła 8. edycja ogólnopolskiego projektu „Wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym – Wakacje 2026”,

Wiadomości

63-letni kierujący skuterem odpowie przed sądem po tym, jak zignorował sygnalizację świetlną, nie zatrzymał się do