Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Dym wydobywał się z mieszkania na Pogorzelcu w Kędzierzynie-Koźlu

W środę 22 stycznia około godziny 18:30 na numer alarmowy 112 wpłynęło zgłoszenie o gęstym dymie, który wydobywa się z jednego z mieszkań…

W środę 22 stycznia około godziny 18:30 na numer alarmowy 112 wpłynęło zgłoszenie o gęstym dymie, który wydobywa się z jednego z mieszkań na ul. Piotra Skargi na Pogorzelcu.

Na miejsce skierowano straż pożarną oraz patrol policji.

Na miejscu okazało się, że zadymienie zostało spowodowane parą, która rozpalała piec w mieszkaniu.

W środku znajdowały się materiały, których spalanie jest niedozwolone.

W myśl art. 191 ww. ustawy ten, kto wbrew zakazowi określonemu termicznie przekształca odpady poza spalarnią odpadów lub współspalarnią odpadów, podlega karze aresztu lub grzywny.

Zdjęcia: kk24

1173
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę, 24 czerwca, o godzinie 01:19 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o pożarze samochodów

Wiadomości

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu po raz kolejny pokazali, że ich

Wiadomości

Policjanci ze Strzelec Opolskich zatrzymali 30-letniego kierowcę, który wykazał się wyjątkową nieodpowiedzialnością. Mężczyzna prowadził

Wiadomości

Policjanci zespołu wywiadowczego z Komisariatu Policji w Wołczynie zatrzymali 45-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków