W niedzielę, 15 czerwca 2025 roku, około godziny 15:00, doszło do groźnego wypadku drogowego w miejscowości Pawłów (gmina Skarbimierz, woj. opolskie). Na ulicy Poligonowej zderzyły się motocykl typu cross oraz samochód osobowy marki Ford.
Na miejsce wypadku wezwano służby ratunkowe: zastęp straży pożarnej z JRG Brzeg, patrol policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – Ratownik 23 HEMS Opole.
W wyniku zderzenia poważnie ranny został 27-letni kierowca motocykla. Poszkodowanego przetransportowano śmigłowcem LPR do szpitala.
Z informacji przekazanych przez policję wynika, że to jedno z kilku groźnych zdarzeń drogowych, do których doszło tego dnia na terenie województwa opolskiego. Tylko w niedzielę odnotowano dwa wypadki z udziałem motocyklistów.


















