Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

48-latka została odnaleziona cała i zdrowa przez rowerzystę w środku lasu.

Szczęśliwy finał poszukiwań 48-letniej mieszkanki Kędzierzyna-Koźla.

48-latka została odnaleziona cała i zdrowa, przez rowerzystę w środku lasu.

Szczęśliwy finał poszukiwań 48-letniej mieszkanki Kędzierzyna-Koźla.

Kobieta w czwartek, 11 kwietnia w godzinach porannych wyszła z miejsca zamieszkania na osiedlu Zachód i nie powróciła do domu, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną.

– W niedzielę 14 kwietnia przed godz. 10.00 została odnaleziona przez rowerzystę w środku lasu na granicy powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego i strzeleckiego.

48-latka została przewieziona przez załogę pogotowia do szpitala.

Dziękujemy wszystkim mediom, służbom oraz mieszkańcom, którzy zaangażowali się w poszukiwania – przekazała nadkomisarz Magdalena Nakoneczna, specjalista do spraw prasowo-informacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Źródło i foto www.lokalna24.pl Foto policja

4131
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Sobota, 27 czerwca, na długo zapisze się w historii Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krapkowicach.

Wiadomości

Słoneczna pogoda i wysokie temperatury sprawiają, że nad Jezioro Nyskie i Jezioro Otmuchowskie każdego dnia przybywają tłumy

Wiadomości

Wraz z rozpoczęciem wakacji ruszyła 8. edycja ogólnopolskiego projektu „Wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym – Wakacje 2026”,

Wiadomości

63-letni kierujący skuterem odpowie przed sądem po tym, jak zignorował sygnalizację świetlną, nie zatrzymał się do