Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

4-latek zakrztusił się. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

We wtorek, 29 grudnia około godziny 12 służby ratunkowe interweniowały w jednym z mieszkań w bloku przy ulicy Powstańców

We wtorek, 29 grudnia około godziny 12 służby ratunkowe interweniowały w jednym z mieszkań w bloku przy ulicy Powstańców w Kędzierzynie Koźlu . Czterolatek zakrztusił się i pilnie wymagał hospitalizacji.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, który udzielił dziecku pierwszej pomocy. Zadysponowano także straż pożarną do zabezpieczenia lądowiska dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które zabrało dziecko do szpitala. Śmigłowiec wylądował na terenie II Liceum Ogólnokształcącego – tuż za blokiem, w którym miała miejsce interwencja.

Źródło: www.lokalna24.pl

5222
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dzisiaj (21.01) na drodze powiatowej nr 1179O pomiędzy Gierszowicami a wiaduktem kolejowym.

Z ostatniej chwili

O godzinie 12:49 w miejscowości Kadłub niedaleko Strzelec Opolskich doszło do wypadku z udziałem 16-latka przebywającego w DPS-ie.

Z ostatniej chwili

Poważny wypadek na DK 40 na odcinku Prudnik - Kędzierzyn-Koźle

Z ostatniej chwili

Załoga LPR-u lecąca do wypadku w Dąbrowie zauważyła pożar auta leżącego na dachu przy słupie wysokiego napięcia w miejscowości Chróścina.