Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

38-latek zatrzymany w pościgu, próbował staranować policyjny radiowóz .(Zdjęcia)

38-latek nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Podczas ucieczki

38-latek zatrzymany w pościgu, próbował staranować policyjny radiowóz .(Zdjęcia)

38-latek nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Podczas ucieczki próbował staranować policyjny radiowóz. Okazało się, że kierujący nie ma prawa jazdy, a w samochodzie przewozi narkotyki. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Gdy w sobotnią noc, kierujący osobową mazdą nie zatrzymał się do kontroli drogowej, policjanci ruszyli za nim w pościg. Mimo wyraźnych sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych, kierujący mazdą nie reagował i w dalszym ciągu nie chciał się zatrzymać. Kierowca najpierw uciekał ulicami Namysłowa, gdzie złamał szereg przepisów drogowych, a następnie próbował ucieczki do pobliskich miejscowości.

W jednej z podnamysłowskich wsi natknął się na policyjną blokadę. Próbując ją sforsować, uderzył w stojący radiowóz a następnie wpadł na przydrożne drzewo. Okazało się, że 38-letni namysłowianin nie posiada uprawnień do kierowania a w aucie przewoził narkotyki. Policjanci znaleźli przy kierowcy słoik z marihuaną i kilka porcji amfetaminy.

Mężczyzna był trzeźwy, ale została pobrana od niego krew do badań na obecność środków odurzających. Usłyszał już zarzuty. Za niezatrzymanie się do kontroli drogowej i posiadanie substancji psychotropowych, grozi mu do 5 lat więzienia i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Osobno będzie odpowiadał przed sądem za popełnione wykroczenia, za które grozi mu wysoka grzywna.

Źródło KPP Namysłów

1300
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Zima, to bardzo trudny czas dla osób bezdomnych. Mundurowi z Głubczyc w tym

Wiadomości

Policjanci poszukują świadków potrącenia pieszej do którego miało dojść 6

Wiadomości

Komenda Miejska Policji w Opolu otrzymała nowy radiowóz. Nieoznakowana Kia

Z ostatniej chwili

40-letni kierowca volkswagena najechał na 14-letnią dziewczynę leżącą na jezdni - wynika