Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

35-latek napadł na 45-latkę i usiłował wyrwać jej z rąk torebkę. Mężczyźnie grozi 12 lat więzienia.

Kilkanaście minut od zgłoszenia policjanci z Praszki zatrzymali 35-latka, który napadł na mieszkankę powiatu kłobuckiego i usiłował wyrwać

35-latek napadł na 45-latkę i usiłował wyrwać jej z rąk torebkę. Mężczyźnie grozi 12 lat więzienia.

Kilkanaście minut od zgłoszenia policjanci z Praszki zatrzymali 35-latka, który napadł na mieszkankę powiatu kłobuckiego i usiłował wyrwać z jej rąk torebkę.

Decyzją sądu podejrzany o usiłowanie rozboju został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu nawet do 12 lat więzienia.

23 stycznia, około 18:30 w centrum Rudnik (powiat oleski), 35-letni mieszkaniec województwa łódzkiego podbiegł do wsiadającej do samochodu 45-latki i usiłował wyrwać jej z rąk torebkę. Doszło między nimi do szarpaniny lecz mężczyźnie nie udało się ukraść torebki. Uciekł z miejsca i próbował się ukryć.

Pokrzywdzona natychmiast zadzwoniła na numer alarmowy. Kilka minut po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce przybyli policjanci z Komisariatu Policji w Praszce. Zgłaszająca wskazała kierunek ucieczki napastnika, a ten już po chwili został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania roboju i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło KPP Olesno

2094
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 29 marca o godzinie 9:07 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora 112 o wypadku na ul. Szpitalnej w Leśnicy.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 17:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku

Z ostatniej chwili

Strażacy i policjanci zostali zadysponowani ma północy odcinek obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie osobowa kia stanęła w płomieniach.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 15:20 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Radomierowice – Grabice.