Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

32-latek biegał z siekierą i uszkodził 6 samochodów oraz wiatę przystankową.(Zdjęcia)

W poniedziałek 27 marca o godzinie 23:00 wpłynęło zgłoszenie do dyżurnego policji w Opolu.

32-latek biegał z siekierą i uszkodził 6 samochodów oraz wiatę przystankową.(Zdjęcia)

W poniedziałek 27 marca o godzinie 23:00 wpłynęło zgłoszenie do dyżurnego policji w Opolu.

Mężczyzna biegał z siekierą na ulicy Nowowiejska, Grudzicka , Środkowa (Kolonia Gosławicka) i uszkodził zaparkowane auta oraz wiatę przystankową.

Na miejsce przyjechał patrol policji i zatrzymał na gorącym uczynku 32-latka. Łącznie mężczyzna uszkodził 6 zaparkowanych samochodów oraz wiatę.

Był pod wpływem środków odurzających.

Jutro będą z nim wykonywane czynności w prokuraturze.

Policja zabezpieczyła materiały w tej sprawie.

Do sprawy wrócimy.

8910
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Prudniku zatrzymali 36-letniego mieszkańca miasta

Z ostatniej chwili

We wtorek, 23 czerwca, około godziny 10:50 doszło do wypadku drogowego na ulicy Oświęcimskiej w Opolu. Zderzyły się tam samochód

Wiadomości

Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 53-letni kierujący Volkswagenem, którego zatrzymali do kontroli policjanci z Komisariatu

Z ostatniej chwili

We wtorek, 23 czerwca, o godzinie 07:17 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 45 w miejscowości Bierdzany, na trasie...